Mikroskop

Mikroskop to nowoczesne narzędzie stosowane jest oczywiście wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dokładne zbadanie trudno dostępnego miejsca lub trzeba wielokrotnie powiększyć badany obszar. Mikroskop jest niezbędnym urządzeniem przy leczeniu kanałowym (endodoncji), chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii, czyli leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej.  Mikroskop umożliwia dokładne obejrzenie kanałów korzeniowych i ich wypełnienie, diagnostykę chorób lub kontrolę wypełnień a także pozwala szczegółowo skontrolować postęp leczenia.
Mikroskop stomatologiczny w gabinecie to filozofia pracy. Jeden z naszych nowych nabytków w naszej klinice to mikroskop to SEMORR 3000D ze zintegrowaną kamerą 4K.
Stosowany PanoramaDental mikroskop ma niewielkie wymiary i nowoczesny design umożliwiają swobodną pracę dla lekarza i asysty w naszym gabinecie. Mikroskop wyposażony jest zarówno sprawdzona apochromatyczną optykę, precyzyjny system powiększeń, oświetlenia LED, uchylny tubus oraz stabilne ramię pantograficzne gwarantują ergonomiczną pracę.
Cały zabieg możemy dokumentować przy pomocy zintegrowania głowicy mikroskopu z kamerą video.
W profesjonalnych gabinetach dentystycznych mikroskop jest standardowym wyposażeniem, po które lekarz może sięgnąć w każdej chwili.

Poniedziałek – Piątek: godz. 9.00-20.00, Soboty (wybrane): godz. 9.00-13.00

X
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych