O nas

Piękny Uśmiech z Panorama Dental

Serdecznie zapraszam do gabinetu stomatologiczno-protetycznego PanoramaDental, gdzie czekają na Państwa doświadczeni lekarze i przyjazny personel. Zadbamy o to, by mieli Państwo wiele powodów do szerokiego i pięknego uśmiechu.

Gabinet PanoramaDental został założony w 2006 roku z myślą o pacjentach, którzy poszukują nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań problemów stomatologicznych. PanoramaDental tworzy zespól ekspertów bogatych w doświadczenie, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Jest to gwarancją wysokiej jakości leczenia.

Wyposażenie w nowoczesny sprzęt diagnostyczno – leczniczy pozwala na oferowanie metod leczenia na najwyższym poziomie.
W naszym gabinecie stomatologicznym posiadamy Aparat Pantomograficzny – pierwszy w tym rejonie prawobrzeżnej Warszawy cyfrowy RTG zębów.

W PanoramaDental wykonasz profesjonalne i najwyższej jakości zdjęcia przeglądowe wszystkich swoich zębów (pantomogram) oraz każde zdjęcia dla potrzeb ortodontów (cefalometryczne). Cyfrowy system RTG fińskiej firmy Soredex produkuje obrazy o wyjątkowej jakości przy zredukowanej dawce promieniowania.
Niezwykle wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju pantomograficzny oraz cefalometryczny (Cranex D Ceph) cyfrowy system rentgenowski.

Poniedziałek – Piątek: godz. 9.00-20.00, Soboty (wybrane): godz. 9.00-13.00

X
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych